Ondřej bendl

Ondřej se více než 20 let pohybuje v oblasti IT. Je spolumajitelem vývojářské společnosti Creative Vision s.r.o., ve které řídil realizaci mnoha projektů, například pro známé značky Primalex, Balakry a Dům barev. Jedním z posledních realizovaný custom webových řešení je Wella Salon Finder - databáze a vyhledávač salonů Wella. 

Od roku 2016 se Ondřej a jeho společnost zaměřila výhradně na vývoj inovativní aplikace pro beauty služby. Aplikace se jmenuje myFox.

Ondřej věří, že jsme na začátku obrovské změny, které bauty salony čeká. I přes konzervativnost velké části majitelek salonů nezadržitelně přichází doba, kdy bude běžné zavést do salonu moderní systém pro rezervace, systém pro přehled o chodu salonu atd. To je velká příležitost pro myFox, ale také pro salony - ušetří čas, nabídnou lepší komfort služeb a získají přehled.

Akcelerátorem tohoto trendu bude také zavedení EET od 1. května 2020. Naprostá většina salonů vnímá tuto novou povinnost velmi negativně. Vždy je ale možné změnit svůj přístup a brát EET jako příležitost k inovaci. Moderní technologie jsou dnes běžnou součástí životů nás všech, není důvod se jich obávat a skutečně mohou být velmi užitečnými pomocníky. A to platí i pro kosmetické salony.