David kirš

Dnes už vím, že abych v čemkoliv uspěl, potřebuju dělat tři věci:

1. Poznat sám sebe
2. Učit se od nejlepších
3. Nikdy se nevzdávat

Dnes je to můj recept na úspěch. 

V roce 2009 jsem založil vlastní firmu — SmartEmailing s.r.o. Mít firmu byl vždy můj sen.Učil jsem se, četl, studoval. A to hodně. Ne tak v tradičních školách. Ty jsem sice vystudoval až po VŠ a mám Ing. na VUT v Brně, ale můj šálek to nebyl. To co mě skutečně naučilo podnikat byli jiní podnikatelé. Můj strýc a nespočet učitelů, videí a marketerů a lektorů, mentorů, které jsem za ta léta viděl a z nichž jsem čerpal.A praxe. Odvaha. Prostě věci dělat. Jít do akce.

Mám také několik svatých trojicí, které v životě uznávám. Ta nejdůležitější je spirit - myšlení - dělání. Přestaňte se učit o sobě a podstatě, která to tady má vše na povel, uzavřete se vyšší moci a uzavřete kohoutek svého života. Spirit je zdroj života. Pak můžete kultivovat další umění a to je umění myšlení. Dobře myslet znamená dobře žít. Tolik lidí jen mluví a nedělá. Škoda... pro nás všechny.

Jsem spíše vizionář. I když dnes uzemněnější... Znám své talenty. Znám i svá slabá místa a ty zase rozvíjejí mí spolu-pracovníci. Spolu-práce ať už v práci nebo jiných vztazích je velká magie a také jediná cesta, jak růst.

S první ženou Lucií máme dceru Klárku. Prý nemáme děti, abychom je učili, ale aby učily ony nás.

Je dobré pro život měnit úhel pohledu a brát věci tak, jak jsou. Prostě život přijímat. Pochopit, že není jen jedna pravda. Že každý má vlastně svou pravdu. Taky je fajn občas přestat hledat tam venku a podívat se do sebe... 

Zjednodušte si život a nezapomeňte, že nemusíte vůbec nic, zato můžete cokoliv... :-)