kateřina cermanová

Katka má za sebou letité profesní zkušenosti z oblasti marketingu, strategického managementu, retail a distribuční strategie aj. ve velkých mezinárodních společnostech jako jsou Danone, LEGO, Sephora. Stále na sobě pracuje, což ji umožňuje systematicky, ale i srdcem a intuicí nastavit plán a správnou cestu jak pro jednotlivce, tak pro firmy. 

Díky cestování si uvědomila, že není jako pro nás Evropany samozřejmostí pitná voda, dostatek potravin, svoboda pohybu a projevu. Zjistila, že v zemích, kde lidé mají málo a žijí ve skromnosti, jsou šťastnější. 

Je spoluzakladatelkou společnosti Inspirare a Water Future.

Věnuje se konzultacím, osobnímu rozvoji, zdravému životnímu stylu a studiu čínské medicíny.

Osobně říká: „Za zkušenosti z korporátu jsem velmi vděčná, protože mi momentálně umožňují žít a pracovat svobodně na projektech, které mi dávají smysl. Základem je dělat věci srdcem a používat selský rozum.“

Motto: „Pokud chceš změnit svět, musíš začít u sebe“. 

Kdo jsem: Pochopila jsem, že náš život je cesta, na které se neustále něco nového učíme a štěstí nejde hledat jinde než uvnitř nás samých... Cesta, která prochází několika fázemi a je na každém z nás, jak si vlastní život vytvoříme a jak dlouho v každé fázi chceme. Věřím, že každý z nás může teď najít alespoň jednu věc, kterou může změnit svět k lepšímu…Čím začnete vy?